Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Bon prezentowy

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby?

Zakup bon prezentowy na usługi osobistej stylistki. Bon prezentowy możesz podarować zarówno kobiecie jak i mężczyźnie z okazji urodzin, imienin lub jako prezent świąteczny. Jest to dobra forma podarunku dla osoby, o której wiesz, że chce ona zmian w swoim wizerunku osobistym lub biznesowym.

Kup bon

bon podarunkowy-slider

Jak zakupić bon prezentowy? To bardzo proste!

  • Kliknij przycisk „kup bon”, zrób przelew i gotowe.
  • Po wpłacie na konto otrzymasz mailowo bon z nazwiskiem obdarowanej osoby oraz danymi kontaktowymi do mnie, aby mogła ona ustalić szczegóły usługi. Bon prezentowy możesz otrzymać w wybranym formacie do wydruku lub jeżeli sobie życzysz w formie papierowej.
  • Jeżeli chcesz podarować bon o większej wartości, aby osoba obdarowana mogła skorzystać z większej ilości usług skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo i „uszyjemy Twój bon prezentowy na miarę”.

Co naprawdę otrzyma osoba obdarowana w bon prezentowy na usługi stylistki ubioru?

W ramach bonu za 250 zł osoba obdarowana może skorzystać z usługi analizy kolorystycznej i analizy sylwetki (u kobiet wraz z konsultacją brafittingową). Zamiennie może ona wybrać także 2 godziny przeglądu szafy lub poradnictwa zakupowego. Usługi zostaną dopasowane do potrzeb osoby otrzymującej bon prezentowy.

Jak osoba obdarowana zrealizuje usługę?

Może to zrobić stacjonarnie w gabinecie na terenie Mikołowa, w domu klienta w województwie śląskim lub online. Bon jest ważny bezterminowo.