Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Brafitterka

brafitterka

Brafitterka – kim jest i czym się zajmuje?

Brafitting to zasady i umiejętność doboru odpowiedniego biustonosza. Brafitterka to osoba, która posiada wiedzę w tym zakresie i pomaga kobietom prawidłowo dobierać bieliznę, a szczególnie biustonosze i gorsety oraz o ich rodzajach i dopasowaniu do konkretnej klientki

Oferta brafitterska przeznaczona jest dla każdej kobiety bez względu na wiek, ponieważ dobrze dobrany biustonosz jest podstawą stylizacji. Z usług brafitterki warto zacząć korzystać od początku swojej przygody z biustonoszem. Sprawi to, że młoda kobieta nabędzie prawidłowych nawyków, a prawidłowy dobór biustonosza będzie dla niej sprawą oczywistą.

Usługi brafitterskie

Moje usługi dostępne są stacjonarnie i online i obejmują:

  • pomiary i konsultację brafittingową – ustalenie wyjściowego rozmiaru biustonosza, od którego zaczynamy przymiarki w salonie (cena od 80 zł za usługę)
  • pomiary i konsultację brafittingową w ramach analizy sylwetki – ustalenie typu sylwetki i dobór odpowiednich do niej fasonów oraz wyjściowego rozmiaru biustonosza, od którego zaczynamy przymiarki w salonie (cena od 150 zł za usługę)
  • zakupy bieliźniarskie – pomoc i doradztwo (cena od 100 zł/h)

Usługi można łączyć ze sobą – cena ustalana indywidualnie.

Możesz także skorzystać z warsztatów poświęconych zagadnieniom brafittingu

oraz skorzystać z usługi tapingu biustu pod konkretną kreację