Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Ciepła wiosna wieczorowo

Ciepła wiosna to dość delikatny typ urody, który swoją twarz powinna otaczać wyłącznie ciepłymi barwami. Dotyczy to zarówno ubioru, makijażu, jak i koloru włosów, jeżeli takowy ciepła wiosna chce zmienić. Jak zatem wygląda ciepła wiosna w wersji wieczorowej?

Biżuteria ciepłej wiosny

Podobnie jak wszystkie ciepłe typy ciepła wiosna przy twarzy powinna używać biżuterii na bazie złota. Srebro nie będzie współgrać z jej kolorytem i uczyni jej twarz zmęczoną. Natomiast kamienie jakie ciepła wiosna może schować sobie do szkatułki z biżuterią, to np. turkus, koral, różowy kryształ górski, bursztyn czy agat. Generalnie każdy kamień noszony w biżuterii przy twarzy ciepłej wiosny powinien współgrać jej paletą kolorystyczną, oraz mieć ciepły odcień

Strój wieczorowy ciepłej wiosny

Podobnie jak biżuteria, tak strój wieczorowy ciepłej wiosny należy utrzymać w ciepłych odcieniach.
U Pani ciepłej wiosny sprawdzi się suknia czy sukienka w kolorze ciepłej czerwieni, koralowym, złotym. Pięknie będzie wyglądać w odcieniach zieleni mchu, oliwki, delikatnym złotym brązie (szczególnie Panie o brązowych włosach). W wizerunku eleganckim ciepłej wiosny, mogą znaleźć się także odcienie żółci i przygaszonego fioletu oraz ciepłe odcienie błękitów i granatów. Na szczęście każdy kolor ma swoją ciepłą stronę, więc jest szansa na to, że ciepła wiosna znajdzie coś dla siebie. Co do wieczorowej czerni Pani ciepła wiosna jak najbardziej może jej używać, szczególnie jeśli połączy ją ze złotymi dodatkami.

Pan ciepła wiosna ma do wyboru garnitury w ciepłych odcieniach granatu, bordo, także lekkie złotawe brązy. Na luźniejsze imprezy sprawdzą się marynarki w kolorach zieleni, mocnych beżów czy złamanego fioletu. Najważniejsze, aby utrzymać się podobnie jak krawaty czy muszki w ciepłych odcieniach. Jeśli chodzi o czerń smokingu czy fraka Pan ciepła wiosna będzie w nim wyglądał całkiem dobrze, szczególnie, że jak wiadomo elementem klasyki wieczorowej jest biała koszula, która tę czerń rozświetli. Pan ciepła wiosna powinien zwrócić jednak uwagę, aby ta biel nie była podbarwiona jakimś chłodnym odcieniem różu, lila czy błękitu, które to zaszkodzą jego twarzy.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i PanówPaniom polecam także swoje usługi brafitterskie oraz taping biustu. Zachwyć swoją kreacją.

Umów się na konsultację

Zobacz więcej wieczorowych stylizacji dla ciepłej wiosny

 

Czy wiesz, że…
… wizerunek wizytowy i wieczorowy regulują zasady dress code? Na szczęście są jego wersje mniej restrykcyjne. Wszystko w tym temacie już niedługo we wpisach z tego cyklu.

No Comments

Post a Comment