Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Styl klasyczny

W dzisiejszym wpisie chcę opowiedzieć o stylu klasycznym w modzie. Jest to styl ponadczasowy, odpowiedni dla ludzi w każdym wieku, a jego rozwiązania są nieśmiertelne, bo jak niektórzy mówią „klasyka zawsze się obroni”.

Czym charakteryzuje się styl klasyczny?

Jest to przede wszystkim styl elegancki. Ubrania klasyczne można włożyć praktycznie na każdą okazję i zawsze będzie wyglądać się odpowiednio. Dominują w nim proste fasony potocznie od nazwy stylu zwane klasycznymi oraz stonowane kolory takie jak: czerń, biel, granat, brąz, bordo, ciemna zieleń i pastele.

Jak wygląda szafa w stylu klasycznym?

Znajdziecie w niej jednokolorowe koszule damskie i męskie, materiałowe spodnie z prostymi nogawkami, marynarki z prostymi klapami jedno lub dwurzędowe, cienkie, gładkie sweterki, zapinane lub nie oraz proste i ołówkowe spódnice i sukienki.

W klasycznej, męskiej szafie nie powinno zabraknąć garnituru.

 

Klasyczna szafa zawiera ubrania jednokolorowe, dlatego daje sporą swobodę w doborze dodatków. Ubrania klasyczne to świetna baza do tworzenia stylizacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zbudować swoją szafę w tym stylu tak, żeby odpowiadała Twoim potrzebom i temperamentowi skontaktuj się ze mną, a ja z przyjemnością Ci w tym pomogę.

Umów się na przegląd szafy

Umów się na zakupy ze stylistką

A po dodatkowe inspiracje stylem klasycznym zapraszam pod link 👇

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… styl klasyczny spotkasz nie tylko w modzie? Ma on także szerokie zastosowanie w projektowaniu wnętrz.

No Comments

Post a Comment