Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Szkolenia

Wizerunek to ważny element naszego życia zawodowego i osobistego. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z tego zakresu. Znajdziecie tu Państwo szkolenia z tematyki wizerunku w biznesie, jak również jego roli w codziennym życiu. Dla osób, które chcą skorzystać z indywidualnych, długofalowych konsultacji, proponujemy programy mentoringowe. Osoby, które interesują się stylizacją i budowaniem wizerunku znajdą tu ofertę indywidualnego kursu przygotowującego do zawodu stylisty. Oprócz szkoleń wizerunkowych proponujemy zajęcia warsztatowe z tematyki urodowej czyli makijażu i pielęgnacji oraz diety i stylu.

Oferta szkoleń i warsztatów

Szkolenia rozwojowe

Warsztaty urodowe

Kolor i styl – szkolenia

Konsultacje z doradcą wizerunku

Organizacja szkoleń

Twoje spersonalizowane szkolenie

  • Współpracujemy z wykładowcami prowadzącymi zajęcia z tematyki rozwoju osobistego, mamy więc w swojej ofercie szkolenia „uszyte na miarę” z tematyką dopasowaną do potrzeb klienta.
  • Szkolenia grupowe prowadzimy w ramach grup otwartych i zamkniętych.
  • Ceny oraz sposoby rozliczenia dla grup zamkniętych ustalamy indywidualnie w zależności od zamówionego szkolenia oraz ilości osób.
  • Szkolenia w grupach otwartych realizujemy na zasadzie zapisów – ilość miejsc jest z góry ustalona. Opłatę za kurs należy uiścić na podane konto najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

W 2017 roku nasza firma uzyskała wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Zobacz zaświadczenie WUP

Chcesz szkolenia lub warsztatu z zakresu wizerunku lub zdrowia i urody, ale nie ma go w naszej ofercie? A może chcesz połączyć nasze szkolenie wizerunkowe z innym szkoleniem rozwojowym? Skontaktuj się  – zaprojektujemy szkolenie specjalnie dla Ciebie.

Cena do uzgodnienia zależna od rodzaju szkolenia, ilości godzin oraz ilości uczestników.

Zapraszam do współpracy!

Aleksandra Świąder