Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Poznajmy się – osobista stylistka – Aleksandra Świąder

Cześć!

Nazywam się Aleksandra Świąder, jestem stylistką ubioru i brafitterką  oraz konsultantką ślubną i chcę zaprosić Cię do mojego świata. Jeżeli chciałabyś skorzystać z moich usług po prostu zadzwoń lub napisz. Możesz umówić się ze mną na konsultację stacjonarnie i online.

Gdzie możesz mnie znaleźć?

Oczywiście na mojej stronie – w zakładce kontakt znajdziesz numer telefonu oraz adres mailowy.

W mediach społecznościowych:

Kilka słów o mnie

Na co dzień pracuję z klientami indywidualnymi jako personal shopper i brafitterka. Doradzam jak zbudować wizerunek zarówno osobisty, jak i biznesowy. Wspólnie z dietetyczką oraz wizażystką prowadzę projekt „Metamorfoza na zdrowie”, w ramach którego pomagamy kompleksowo zmieniać wygląd klientek, ale przede wszystkim ich nastawienie do spraw zdrowia i urody. Organizuję i stylizuję sesje zdjęciowe do celów reklamowych, biznesowych oraz dla klientów indywidualnych. Przygotowuję różne imprezy, takie jak targi, eventy, pokazy mody. Pracuję również jako konsultantka ślubna, kompleksowo organizując śluby i wesela. Moge także skoordynowac dzień Twojego ślubu jak również wystylizować Młodą Parę oraz ich Rodziców.

Jestem nauczycielem zawodu stylisty w szkole Teb Edukacja w Rybniku. Prowadzę także różnego typu szkolenia wizerunkowe dla firm i w ramach projektów unijnych. W 2020 roku miałam zaszczyt zostać jedną z bohaterek książki „69 biznesowych porad dla przedsiębiorczych kobiet”, a także laureatką nagrody „Ambasador Kobiecej Przedsiębiorczości 2020”. Od momentu powstania dwumiesięcznika „Bussines Intelligence” piszę na jego łamach felietony dotyczące wizerunku biznesowego. Współtworzę także artykuły do portalu „Szczypta Luksusu”. Ważną część mojej pracy stanowi działalność charytatywna, w ramach której organizuję maratony Zumba Fitness, wspierając w ten sposób mikołowskie dzieci z chorobami onkologicznymi.

Zapraszam serdecznie do współpracy

 

No Comments

Post a Comment