Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Znajdź swój styl

Styl to nieodłączny aspekt budowania wizerunku. Składa się na niego wypadkowa sposobu ubierania, makijażu i fryzury.

Czym kierować się w poszukiwaniu własnego stylu?

Najważniejsze to ubierać się tak, aby czuć się w swojej odzieży komfortowo, a tym samym bezpiecznie  nie mając wrażenia, że jesteśmy przebrani, a nie ubrani. Słowem czuć się dobrze ze sobą. Wtedy patrząc w lustro jesteśmy zadowoleni, a to z kolei wpływa na inne strony i aspekty naszego życia. Poszukując własnego stylu warto kierować się upodobaniami, hobby, zainteresowaniami. Inaczej wygląda codzienny wizerunek podróżnika, inaczej muzyka, a inaczej sportowca itd.

Jakie są rodzaje stylów w modzie?

Można je podzielić w zależności od tego skąd wziął się dany sposób ubierania i czym został zainspirowany. I tak możemy wyróżnić:

Style proste, wygodne i ponadczasowe.

Style inspirowane muzyką

Style inspirowane zainteresowaniami, wydarzeniami i sposobem życia

Style mieszane

Jak widzisz stylów w modzie jest sporo, więc na pewno każda osoba może znaleźć coś dla siebie.  Ten wpis to początek podróży, ponieważ o każdym z nich opowiem w oddzielnym artykule, do czytania których serdecznie Cię zapraszam.

Jeżeli chcesz zbudować swój wizerunek w którymś z tych stylów i potrzebujesz pomocy to umów się ze mną, a ja z chęcią Ci w tym pomogę.

A już dziś możesz sprawdzić jak poszczególne style wyglądają klikając w zdjęcia we wpisie.

lub zerknąć tu👇

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…

… są sytuacje, kiedy trzeba się dostosować do ogólnych norm dress codu. Ale nawet wtedy  można tak skomponować strój, by był choć w części zgodny z naszym stylem i usposobieniem.

No Comments

Post a Comment