Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Metamorfoza z osobistą stylistką

Metamorfoza wizerunkowa

Chcesz poczuć się jak gwiazda filmowa na czerwonym dywanie? Specjalistki od diety, makijażu, stroju pomogą Ci zmienić Twój wizerunek tak, że poczujesz się absolutnie wyjątkowo w swoim ciele! Dietetyk dobierze dietę specjalnie dla Ciebie i pomoże Ci pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Wizażystka zdradzi Ci tajemnice makijażu, który podkreśli piękno Twojej twarzy i nada jej nowego blasku

Stylistka wykona:

Oraz pójdzie z Tobą na zakupy i doradzi jak pokazać atuty Twojej figury, a także dobierze kolorystykę Twoich ubrań tak, żebyś czuła się młoda i pełna życia.

.

Kto może skorzystać z metamorfozy wizerunku?

Metamorfoza to usługa przeznaczona dla osób, które pragną zmienić swój wizerunek. Polecamy ją osobom z niska samooceną, które czują się niepewnie lub nie potrafią same zdecydować jak stworzyć swój wizerunek. Metamorfoza może być również elementem budowania wizerunku biznesowego. Warto wiedzieć, że jest to proces… ale nie chodzi tylko o wygląd.

Metamorfozę lub proces budowania wizerunku możesz zrealizować także w ramach dwóch programów, które dla Ciebie przygotowałam. Możesz także skorzystać z grupowych warsztatów urodowych 

Przeczytaj więcej artykułów na blogu

Moc wizerunku

Budowanie i ugruntowanie pewności siebie

Budowanie wizerunku biznesowego i osobistego

Prawdziwa metamorfoza wizerunkowa tak naprawdę zaczyna się w głowie. Aby się powiodła i przyniosła trwałe efekty, potrzebna jest zmiana w nastawieniu do siebie i myśleniu o swoim wyglądzie. Metamorfoza wizerunkowa to szereg działań, począwszy od rozmowy z klientką/klientem, określeniu ich potrzeb i przedstawienia planu usługi. Bardzo często zaczynamy ją od wizyty u dietetyka, aby ustalić prawidłowy dla naszych potrzeb plan żywieniowy.

W ramach metamorfozy klienci korzystają również z usług trenera personalnego lub grupowych zajęć fitness, co w połączeniu z dobrze dobraną dietą pomaga im osiągać upragnioną sylwetkę. Metamorfoza wizerunkowa z osobistą stylistką zaczyna się od wykonania analizy kolorystycznej, aby określić typ urody i dopasować paletę kolorystyczną, oraz analizy sylwetki, aby w odniesieniu do ustalenia jej typu wyznaczyć odpowiednie dla niej fasony ubrań. Te dwie analizy pozwolą na wykonanie „indywidualnego projektu szafy”, w którym ubrania będą dobrane pod względem koloru, fasonu i stylu oraz upodobań klientki/klienta.

Ważnym elementem kobiecej metamorfozy jest prawidłowy dobór bielizny, szczególnie biustonosza. W ramach analizy sylwetki wykonujemy również pomiary brafittingowe, a w trakcie przeglądu szafy ustalamy czy należy w tym zakresie przeprowadzić zmiany. Przegląd szafy to integralna część metamorfozy wizerunkowej. Jest ona konieczna, aby pokazać, które z rzeczy już posiadanych trzeba wyrzucić lub oddać, a co można zostawić. Powinniśmy pokazać również jak można zestawić ze sobą poszczególne elementy garderoby klientki/klienta. Dopiero wtedy zobaczymy czego w szafie brakuje i możemy przystąpić do kolejnego etapu metamorfozy wizerunkowej, czyli zakupów ze stylistką i brafitterką.

Polegają one na uzupełnieniu szafy i bieliźniarki, przedstawieniu nowego spojrzenia na garderobę klientki/klienta i zaproponowaniu zmian w sposobie ubierania się. Dla kobiet w ramach metamorfozy wizerunkowej przewidziana jest także nauka makijażu pod okiem wyspecjalizowanej wizażystki oraz przeprowadzenie z nią zakupów kosmetycznych. Nie możemy także pominąć wizyty u fryzjera, aby odpowiednio dobrać kolor i styl uczesania.

Ostatnim etapem metamorfozy jest sesja zdjęciowa. Przed rozpoczęciem działań w ramach usługi metamorfozy wizerunkowej wykonuje się zdjęcie twarzy i sylwetki. Po zakończonym procesie metamorfozy wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową, w wyniku której klientka/klient może zobaczyć jakie zmiany wypracował wspólnie ze specjalistami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi.

Cena ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb klientki/klienta