Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Mistrzyni ceremonii ślubnej

Zapraszam Cię do świata, gdzie to, jak będzie wyglądał Twój ślub, nie podlega żadnym ograniczeniom. Poznaj ideę ślubu humanistycznego i symbolicznego.

Ślub humanistyczny/symboliczny czyli jaki?

Ślub symboliczny to wzajemne złożenie sobie obietnicy i przysięgi przez kochające się osoby, które chcą zrobić to na własnych warunkach, w wymarzony dla siebie sposób. W ślubie symbolicznym i humanistycznym najważniejsza jest Para Młoda, jej pragnienia i oczekiwania. Ślub symboliczny może odbyć się w każdym wybranym przez Młoda Parę miejscu i to ona określa jak jej ślub ma wyglądać. W trakcie takiego ślubu Para Młoda może złożyć własne przysięgi, odprawić symboliczny rytuał. Możliwości jest wiele i dlatego każdy taki ślub jest inny i zapada w pamięć tak Młodej Parze jak i zgromadzonym gościom.

Kto może wziąć taki ślub?

Każda Para, która chce ceremonii innej niż wszystkie, także pary, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć ślubu urzędowego lub wyznaniowego, a chcą uczcić swoją miłość i wzajemne oddanie. Ceremonia symboliczna może być również częścią ślubu urzędowego, gdzie najpierw Para Młoda bierze ślub cywilny, a później następuje część symboliczna.

Czy ślub humanistyczny/symboliczny jest ważny?

Taki ślub nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji prawnych, więc w jego świetle nie jest uważany za ważny. Jednakże obietnica i przysięga złożona Przez Parę sobie nawzajem ma moc, jak każda ważna obietnica w życiu.

Kim jest Mistrz Ceremonii Ślubnej?

Mistrz ceremonii zwany inaczej celebransem, to osoba prowadząca ślub humanistyczny lub symboliczny. Jako mistrzyni ceremonii ślubnych od 2 lat, z przyjemnością mogę Wam taka usługę zaproponować.

Serdecznie zapraszam do współpracy.