Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Stylista ubioru dla mężczyzn

Mężczyźni są szczególną grupą docelową, ponieważ znakomita ich większość przywiązuje niewielką wagę do swojego stroju, a niektórzy nie przywiązują jej wcale. Poza tym najczęściej nie lubią oni chodzić na zakupy. Jednak często są osobami szybko podejmującymi decyzję, co sprawia, że zakupy przebiegają szybko i sprawnie.

Stylistka dla mężczyzn

Stylizacja mężczyzn zawiera takie same usługi jak stylizacja kobiet. Różnica polega wyłącznie na rodzaju garderoby i dodatków. Mężczyźni prezentują te same typy urody co kobiety. Co do sylwetek męskich to jest ich 6 rodzajów (ołówek, jabłko, gruszka, trójkąt, prostokąt i trapez). Można je również oznaczać literami A,V, I, O, H.

Pracując jako stylistka dla mężczyzny, osobista stylistka wykonuje:

Przegląd męskiej szafy przez stylistkę najczęściej polega na zrobieniu gotowych zestawów odzieżowych na różne okazje, aby klient nie musiał się głowić jak dobrać do siebie poszczególne elementy garderoby. Stylistka dla mężczyzn musi posiadać wiedzę na temat doboru stroju casualowego czyli codziennego, potrafić stworzyć wizerunek biznesowy, jak również dobrać ubiór elegancki i wieczorowy. Stylistka dobierająca ubiór dla mężczyzny powinna umieć zawiązać krawat i nauczyć klienta tej sztuki, jeżeli istnieje taka potrzeba, dobrać męskie dodatki. To wszystko zapewniamy w ramach usług oferowanych przez naszą firmę.

Wszystkie te usługi stanowią proces budowania wizerunku osobistego i biznesowego, dostępnego w 3 pakietach.

Odwiedź naszego bloga