Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Idą Święta..

Święta tuż tuż…  zostały ostatnie zakupy, domy lśnią wysprzątane, a z kuchni zaczynają dolatywać smakowite wonie. Choinka skrzy się ozdobami i lampkami i wszyscy wyczekują wigilijnej pierwszej gwiazdki.  To piękny kolorowy czas. I choć w czasie świąt Bożego Narodzenia kolorów jest wiele, to jednak w dekoracjach dominuje kilka z nich. To zieleń choinki, biel śniegu, czerń nocnego zimowego nieba i oczywiście czerwień stroju św. Mikołaja. Bardzo często w tych kolorach wybieramy nasze świąteczne stroje.

Jak się ubrać na Wigilię i okres świąt?

Wszystko zależy od naszych upodobań, jak również miejsca, w jakim będziemy świętować oraz obowiązujących w tych miejscach zasad.

Załóżmy, że na święta wybieramy się do górskiej chatki, lub planujemy je spędzić w domu w cieple kominka. Wystarczy nam wtedy luźny strój kolorystycznie nawiązujący do okazji. Aby dodać humoru świątecznym dniom, możemy włożyć świąteczny sweter, spodnie w kolorową kratkę lub krawat czy inną część garderoby w zabawne, świąteczne wzory.

 

 

Jeśli jesteśmy zwolennikami subtelnej elegancji przy stole lub wybieramy się w święta z wizytą, możemy ubrać się w gładkie stroje w świątecznych barwach lub w subtelne wzory. Panowie, aby czuć się elegancko, ale swobodnie mogą założyć kamizelki i zrezygnować z marynarki siadając przy stole.

 

 

Ale jeżeli zostaliśmy zaproszenie na eleganckie bożonarodzeniowe przyjęcie.. wtedy nasz wizerunek musi być dostosowany do rangi owego przyjęcia. Panowie zakładają garnitury, Panie eleganckie sukienki lub komplety.

 

 

Ale to co najważniejsze w okresie Świąt, to po prostu możliwość bycia ze sobą i radości z czasu z bliskimi oraz  zanurzenia się na chwilę w innej rzeczywistości.

Z okazji nadchodzących Świąt życzę udanych wypieków, pięknego czasu i dużo zdrowia oraz miłości.

Wesołych Świąt

 

No Comments

Post a Comment