Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Styl Glamour

Glamour to inaczej czar, urok, blask. I taki jest styl glamour. A że zaczyna się karnawał, pora na przybliżenie tego stylu jest idealna

Jak wyglądają stroje w stylu glamour?

To stroje przede wszystkim eleganckie. Znajdziemy tu  wszelkie  błyszczące i lśniące materiały, dekoracje z cekinów,  buty na szpilce,  dużo biżuterii i małe, święcące torebki. To także bluzki, spódnice i spodnie z lejących się błyszczących tkanin, wieczorowe i koktajlowe sukienki z koronek, czy tafty, jak również proste czarne sukienki w otoczeniu biżuterii i błyszczących dodatków. Styl glamour istnieje także w wersji męskiej i znajdą się tu wieczorowe garnitury, smokingi, fraki, eleganckie koszule ze spinkami do mankietów, błyszczące kamizelki oraz jedwabne krawaty i muszki.

Gdzie można pójść ubranym w stylu glamour?

Styl glamour to strój wieczorowy, koktajlowy i na wielkie wyjścia. Kojarzony jest również z luksusem i ekstrawagancją, za sprawą niebanalnych dodatków, jak również futrzanych okryć w formie etoli czy kurteczek. Ubrać się w tym stylu możemy na bal, zabawę, wesele, do klubu, dyskoteki, ale i na imprezy rodzinne i nie tylko. Wszystko zależy od doboru błyszczących elementów i dodatków do stroju.

Niektóre osoby ubierają się w stylu glamour na co dzień, ponieważ kochają blask luksusu.

Jeżeli chcesz skompletować strój w tym stylu na jakieś konkretne wydarzenie lub aby mieć w swoich zasobach stylizacje na eleganckie wyjścia i potrzebujesz pomocy polecam swoje usługi w postaci przeglądu szafy i zakupów. Przy okazji warto zrobić analizę kolorystyczną i sylwetki, aby te eleganckie stroje jak i inne leżały perfekcyjnie oraz sprawiały, że Twoja twarz również będzie jaśnieć w ich otoczeniu. Usługi te dostępne są również w wersji online

Umów się na przegląd szafy

Umów się na zakupy ze stylistką

Zamów analizę kolorystyczną on-line

Umów się na stacjonarną analizę kolorystyczną

Zamów analizę sylwetki on-line

Umów się na stacjonarną analizę sylwetki

 

A więcej inspiracji w stylu Glamour możesz zobaczyć tutaj

 

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… styl Glamour to także strój Pary Młodej? Im także mogę pomóc w doborze stylizacji, a już niedługo wpisy z tego tematu.

Życzę wszystkim pięknego karnawału a przede wszystkim dużo szczęścia w Nowym Roku. Do zobaczenia w roku 2023

 

 

 

No Comments

Post a Comment