Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Styl Miejski czyli Urban Style

Styl Urban to tzw. moda ulicy. Jest to styl niejednoznaczny i nieoczywisty, ponieważ to, co jest noszone na ulicy zależy od bardzo wielu czynników.

Moda

Styl Urban stale ewoluuje, ze względu na zmieniające się trendy modowe, tak pod względem kolorów jak i fasonów. W tym roku w modzie są np. wszelkie odcienie różu, fiolety, beż, zieleń i żółcie i ubrania w tych barwach są na ulicy widoczne. Ale są także osoby nie poddające się trendom modowym i to wszystko sprawia, że moda ulicy jest niezmiernie ciekawa.

Temperatura

Jak wiadomo strój noszony na zewnątrz zmienia się wraz z nastaniem innej pory roku. Ale nawet w chłodnych miesiącach za sprawą bogatej konfekcji kurtek, płaszczy i innych okryć wierzchnich, ulica nie jest nudna. Na szczęście także jesienią i zimą na ulicach jest coraz więcej koloru, co sprawia, że szary i pochmurny dzień może być przyjemny. Kolorem bowiem możemy dodać sobie energii, ożywić stylizację – już sama kolorowa czapka przy np. szarej reszcie sprawia, że strój jest ciekawy. Kolory mogą również ochłodzić, dlatego w ciepłych miesiącach nosimy pastele i białe spodnie czy spódnice.

Upodobania

Nasz strój to wypadkowa mody i tego co lubimy. Każdy z nas jest niepowtarzalny i jego stylizacje mogą być jedyne w swoim rodzaju. Czasem ubrania inspirowane są lokalnym folklorem co sprawia że w każdym kraju moda na ulicy wygląda nieco inaczej.

Wszystko jedno czy poddajesz się modzie czy masz swój sposób na styl uliczny ważne, aby uśmiech jak najczęściej gościł na Twojej twarzy, czego serdecznie, życzę.

Jeśli masz kłopot ze stworzeniem stylizacji lub chcesz odmienić swoją szafę, zapraszam do kontaktu i korzystania z moich usług osobistej stylistki

Umów się na przegląd szafy

Umów się na zakupy ze stylistką

 

Zobacz więcej inspiracji dotyczących stylu Urban

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… osoby nieśmiałe i zamknięte w sobie, noszą najczęściej przygaszone beże i szarości oraz obszerne fasony, które ukrywają niejednokrotnie ich świetną figurę? W taki sposób chowają się w tłumie. Zaś osoby przebojowe i pewne siebie nie boją się kolorów i fasonów eksponujących sylwetkę.

 

 

No Comments

Post a Comment