Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Sylwetka męska ołówek (pencil) – analiza sylwetki

Ołówek to najszczuplejsza męska sylwetka. Mężczyźni o tej figurze są delikatni i wiotcy i głównym zadaniem stylistki jest optyczne dodanie im tężyzny.

Co charakteryzuje pana ołówka?

 

typy sylwetek - ołówek

Pan ołówek ma dość wąskie ramiona i biodra oraz szczupłą sylwetkę i bardzo długie szczupłe nogi. Dzięki temu jego figura jest chłopięca. Pan ołówek często nie ma skłonności do tycia choć nie jest to regułą.

Jak wyglądają mężczyźni o tej figurze?

 

znane osoby o typie sylwetki ołówek

Znani Panowie ołówki to Ryan Gosling, Tom Hiddleston i Adrien Brody

Jak w takim razie powinna ubierać się mężczyzna ołówek, aby dodać sobie masy?

Dobrym wyjściem jeśli nie jest za ciepło jest ubiór na cebulkę czyli warstwowy. Np. koszula na t-shirt. Poszerzamy ramiona poduszkami, ale nie za wielkimi, żeby wyglądało to naturalnie. Pan ołówek dobrze będzie wyglądał w ubraniach wzorzystych oraz w jasnych kolorach, które optycznie dodają kilogramów. Znakomicie sprawdzą się dwurzędowe marynarki i kurtki praz pikowania w odzieży jesienno –zimowej. Krawaty wiązane na podwójny węzeł równe z paskiem.

 

jak powinna ubierać się osoba o sylwetce ołówka

Jakich strojów pan ołówek powinien unikać?

Przede wszystkim nie powinien nosić zbyt luźnych ubrań, w których jego szczupła sylwetka zginie, a także zbyt wąskich, które ją nazbyt wyeksponują. Stanowczo niedobre będą spodnie typu rurki. Pan ołówek powinien także unikać golfów i stójek, które wydłużają i wyszczuplają optycznie sylwetkę.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam Cię na analizę sylwetki.  w wersji stacjonarnej oraz online jak również do skorzystania z opcji  przeglądu szafy zakupów ze stylistką dla mężczyzn.

Zamów analizę sylwetki on-line

Umów się na stacjonarną analizę sylwetki

A po inspiracje odzieżowe dla Pana ołówka zapraszam tu 👇

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… jednym z najszczuplejszych aktorów jest Doug Jones? Jego sylwetka pozwala mu grać nietuzinkowe role filmowe i telewizyjne.

 

Źródła zdjęć:

No Comments

Post a Comment