Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Ciepła jesień wieczorowo

Złota polska jesień mieni się ciepłymi nasyconymi kolorami liści i nie tylko, a te kolory to barwy typu urody jakim jest ciepła jesień. Tym razem przyjrzymy się jej wizerunkowi w eleganckiej i wieczorowej wersji.

Biżuteria ciepłej jesieni

Tak jak wszystkie ciepłe typy urody ciepła jesień kocha złoto. W jej przypadku każdy żółtego złota będzie dla niej twarzowy. Może także eksperymentować ze złotem różowym ponieważ ma ono ciepły odcień. Kamienie polecane dla ciepłej jesieni to bursztyn i koral w różnych odcieniach, granat, rubin, akwamaryn, ciepłe agaty, a także szmaragdy i malachity, jadeit.

Strój wieczorowy ciepłej jesieni

Pani ciepła jesień, która posiada rude włosy, w wieczorowych kreacjach powinna postawić na głęboką zieleń, bordo i ciepły brąz, które w zestawieniu z jej włosami będą ich znakomitym uzupełnieniem. Panie o włosach kasztanowych pięknie wyglądać będą w ciepłych czerwieniach i koralu i odcieniach pomarańczowych. Wszystkim ciepłym jesieniom natomiast jest twarzowo w turkusach, złocie, ciepłym różu i niebieskościach oraz klasycznej czerni.

Pan ciepła jesień dobrze wyglądać będzie w marynarkach w odcieniu starego złota, śliwki, ciemnego bordo lub głębokiego brązu i zieleni oraz w ciepłym granacie. Czerń klasycznego smokingu czy fraka także się pięknie skomponuje z ich urodą. Dodatki w kolorach podobnych jak kamienie w biżuterii kobiecej, jak zawsze dobrze, aby były zgodne z paletą kolorystyczną.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i Panów

Umów się na konsultację

A jeśli chcesz poznać tajniki makijażu krok po kroku zapraszam Cię na „Warsztaty makijażu dziennego z analizą kolorystyczną”, które odbęda się już 17 listopada 🙂

Zobacz więcej wieczorowych inspiracji dla ciepłej jesieni

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… bez odpowiednio dobranych dodatków każdy strój jest niepełny. A w wypadku użycia do stylizacji stroju basic mają kolosalne znaczenie.

No Comments

Post a Comment