Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Czysta wiosna wieczorowo

Jak pamiętasz zapewne z poprzednich wpisów o czystej wiośnie, powinna ona otaczać swoją twarz czystymi, mocnymi barwami, które będą współgrać z jej kontrastową urodą. Ponieważ jest ona ciepłym typem urody, najlepiej, by były to barwy w takim właśnie wydaniu. Zobaczmy jak będzie się ona prezentować w wieczorowej odsłonie.

Biżuteria czystej wiosny

Jak u wszystkich ciepłych typów urody, kruszcem czystej wiosny jest złoto. Ma ona do dyspozycji i to jasne, ale w tzw. „starym złocie” będzie wyglądać pięknie. Czysta wiosna może również próbować złota różowego. Kamienie czystej wiosny to turkusy, rubiny, granaty, akwamaryn i inne w mocnych ciepłych barwach, które ładnie ze złotem się skomponują. Biżuteria czystej wiosny może być cięższa niż wiosny jasnej, ze względu na jej intensywną urodę, ale jednocześnie dopasowana do typu sylwetki.

Strój wieczorowy czystej wiosny

Pani czysta wiosna ma do wyboru wiele kolorów wieczorowych sukien. Dobrze będzie jej w czystej czerwieni, odcieniach błękitu, granatu, fioletach i wielu innych konkretnych barwach z jej palety. W wypadku czystej wiosny sprawdzi się także czerń, ale dobrze będzie przełamać ją kolorową lub złotą biżuterią, aby nie przytłoczyła jej urody.

Pan czysta wiosna jako strój wieczorowy może założyć czarny garnitur lub smoking, nie mówiąc o fraku ze śnieżnobiałą koszula, której kolor nie będzie podbarwiony zimnym odcieniem błękitu, różu czy fioletu. Inne kolory wieczorowego garnituru to mocny granat lub ciemnoszary, sprawdzi się również głęboki bordowy lub fiolet. Kolory krawatów i muszek dobrze będzie dobierać z palety czystej wiosny. Te w kontrastowych mocnych barwach ożywią męską stylizację.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i PanówPaniom polecam także swoje usługi brafitterskie oraz taping biustu. Zachwyć swoją kreacją.

Umów się na konsultację

Zobacz także więcej wieczorowych propozycji dla czystej wiosny

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… z reguły na tzw. „wielkie wyjście”, mężczyzna powinien włożyć krawat lub muszkę,  jednakże jeśli impreza jest „na luzie”,  jego stylizacja może być pozbawiona tych dodatków, ale wtedy nie wkładamy smokingu i warto włożyć do kieszonki marynarki kolorową poszetkę, która wzbogaci stylizację.

No Comments

Post a Comment