Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Męska sylwetka Jabłko (Apple) – analiza sylwetki

Jeśli uważnie czytacie bloga to wiecie, że jabłko to sylwetka zarówno kobieca jak i męska. Wersja kobieca została opisana tutaj. Dziś kolej na pana jabłko. Jak wygląda i jakie stylizacje są dla niego dobre, dowiecie się czytając ten wpis.

Co charakteryzuje pana jabłko?

typy sylwetek - męskie jabłko

Pan jabłko wyróżnia się niskim wzrostem  i sporym brzuchem. Oprócz tego posiada masywne ręce i ramiona oraz niestety dość krótkie nogi. W związku z tym ubierają się Pan jabłko powinien zwrócić uwagę na dopasowanie rozmiaru odzieży oraz spróbować nieco wysmuklić swoją sylwetkę.

Jak wyglądają mężczyźni o tej figurze?

 

znane osoby o typie sylwetki męskie jabłko

Znani Panowie jabłka to między innymi Jack Black, Danny DeVito i Richard Griffiths

Jak powinien ubierać się pan jabłko?

Przede wszystkim powinien nosić  rzeczy dopasowane rozmiarowo – nie za ciasne i nie za luźne. Dobrze sprawdzą się marynarki  kończące się równo z biodrami  zapinane maksymalnie na dwa guziki. W połączeniu z prostymi  spodniami nie zaginającymi  się na butach optycznie wydłużą nogi. Polecam także stroje monochromatyczne czyli jednokolorowe. Te w ciemniejszych barwach wysmuklą sylwetkę. Dobrym pomysłem będzie także założenie długiego krawata, który nachodzi na klamrę paska.  W luźniejszym stylu koszula lub t-shirt wypuszczona na wierzch spodni ukryje brzuch.

jak powinna ubierać się osoba o sylwetce męskiego jabłka

Jakich strojów pan jabłko powinien unikać?

Materiały używane przez pana jabłko nie powinny być  za sztywne, aby nie rozbudowywały dodatkowo jego sylwetki. Nie polecam wzorzystych tkanin i grubych splotów, które optycznie dodają kilogramów. Pan jabłko powinien także unikać za długich spodni i marynarek oraz swetrów. Za ciasne ubrania zaś obnażą wszystkie niedoskonałości jego figury, za luźne sprawią, że sylwetka będzie wydawać się jeszcze bardziej okrągła i ciężka.

Jeżeli podejrzewasz, że masz sylwetkę typu jabłko i chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z moich usług, zapraszam na analizę sylwetki oraz do zapoznania się z moją ofertą stylizacji dla mężczyzny. Razem zbudujemy Twój wizerunek osobisty lub biznesowy.

Zamów analizę sylwetki on-line

Umów się na stacjonarną analizę sylwetki

A po więcej inspiracji zapraszam do zakładki dotyczącej Pana Jabłko zapraszam tutaj 👇

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
…niski mężczyzna może pozwolić sobie na „wysoki” obcas? Jest to tzw. obcas klockowy i jego wysokość waha się od 3 do 5 cm. Najlepiej, aby był on w części zakryty nogawką spodni, w związku z czym owa nogawka, aby się nie tworzyła zagięć w okolicy stopy, powinna być z przodu krótsza, a z tyłu dłuższa.

Źródła zdjęć:

No Comments

Post a Comment