Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Sylwetka męska prostokąt (rectangle) – analiza sylwetki

Prostokąt  to męska sylwetka, którą można określić jako krępą i dobrze zbudowaną. Ale to wcale nie znaczy, że Pan prostokąt jest otyły, skądże znowu. Zapraszam Cię do lektury wpisu o tej sylwetce

Co charakteryzuje pana prostokąta?

Pan prostokąt ma średniej  szerokości ramiona oraz średnio umięśnioną klatkę piersiową. Największą bolączką Pana prostokąta jest brak wcięcia w talii i biodra o podobnej szerokości jak ramiona. Niewątpliwą zaletą Pana prostokąta są smukłe nogi, które przyciągają uwagę. Zazwyczaj prostokąt jest średniego lub wysokiego wzrostu.

Jak wyglądają mężczyźni o tej figurze?

To np. David Beckham, Bradley Cooper oraz Ewan McGregor

Jak powinien ubierać się pan prostokąt, aby zaznaczyć ramiona i talię?

Dobrze sprawdzą się marynarki z szerokimi klapami i poduszki w ramionach. Zapięcie jednorzędowe na 1 lub 2 guziki. Zaznaczona talia w marynarkach oraz płaszczach. Dobrze spisze się tu np. trencz z paskiem. Koszule w wersji regular bez zaszewek i średniej szerokości krawaty zachodzące na pasek spodni. Spodnie o prostych nogawkach.

Jakich strojów pan prostokąt powinien unikać?

Przede wszystkim zbyt obcisłych ubrań, uwydatniające figurę, ale również prostych krojów, które podkreślą prostokątny kształt sylwetki. Niewskazane są także grube wzory na swetrach.

To tylko mała garść informacji dla Pana prostokąta. Po więcej oraz po indywidualny „Projekt szafy” zapraszam na analizę sylwetki w wersji stacjonarnej oraz online. Możemy także wykonać przegląd szafy oraz wybrać się na zakupy ze stylistką dla mężczyzn.

Zamów analizę sylwetki on-line

Umów się na stacjonarną analizę sylwetki

A po inspiracje odzieżowe dla pana prostokąta zapraszam tu 👇

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… w pana prostokąta może może ewoluować pan ołówek. Pan prostokąt także może zmienić swoja sylwetkę choćby poprzez ćwiczenia na siłowni. Wtedy jego szafa będzie wyglądać nieco inaczej.

Do zobaczenia

Źródła zdjęć:

https://i.pinimg.com/

usmagazine.com

womenshealthmag.com

No Comments

Post a Comment