Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Zgaszona jesień wieczorowo

Wrzesień to w kalendarzu typów urody czas zgaszonej jesieni. Podobnie jak ta skradająca się w naturze i ta kolorystyczna jest dość delikatna w swej naturze. Jaki może być jej wizytowy i wieczorowy look?

Biżuteria zgaszonej jesieni

Wszystkie ciepłe typy urody kochają złoto i złoto kocha je. W przypadku jesieni zgaszonej może być to złoto mocno żółte oraz tzw. „ stare złoto” czyli ciemniejsza jego wersja, jak i delikatne jasne złoto. Zgaszona jesień przez jasny koloryt cery oraz swoje kolorowe włosy, w każdym z tych odcieni złota, będzie wyglądać twarzowo. Jej kamienie zaś to koral, bursztyn w różnych odcieniach, akwamaryn, jaspis, agaty, oraz granat w swej głębokiej bordowej barwie. Najważniejsze, aby kamienie noszone bezpośrednio przy twarzy miały ciepłe barwy.

Strój wieczorowy zgaszonej jesieni

Zgaszona jesień w wersji wieczorowej czy koktajlowej powinna postawić na ciepłe i średnio nasycone barwy, które będą ładnie współgrać z jej urodą i pięknie ją uzupełniać. Jak każda jesień, tak Pani i Pan zgaszona jesień, może w swej garderobie zawrzeć kolor brązowy. Mimo, że to trudny i wymagający kolor, w przypadku jesieni bywa twarzowy.

Pani zgaszona jesień może zatem spróbować sukni w kolorze ciepłego brązu, miedzi, złota jak również ciepłych zieleni od jasnej groszkowej poprzez oliwkę do ciemniejszej butelkowej. Wszelkie ciepłe odcienie czerwieni aż po soczysty bordowy kolor czerwonego wina, u Pani zgaszonej jesieni będą wyglądać zjawiskowo. Nie można zapominać o morskich odcieniach niebiesko-błękitnych, które także podkreślą jej urodę.

Pan zgaszona jesień może próbować brązowego garnituru, ale na pewno bardzo elegancko będzie wyglądał w kolorze oberżyny. Polecam mu również ciepłe granaty, beże w odcieniu starego złota, oraz kolor śliwkowy i głęboką zieleń. Biała koszula, która jest nieodłącznym elementem wizerunku eleganckiego mężczyzny, w tym wypadku nie powinna mieć w swym kolorze chłodnych tonów i podbarwień. Dodatki dla Pana zgaszonej jesieni, noszone przy twarzy czyli krawaty lub muszki czy fulary, powinny być kolorystycznie dobierane w oparciu o jego paletę kolorów.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i PanówPaniom polecam także swoje usługi brafitterskie oraz taping biustu. Zachwyć swoją kreacją.

Umów się na konsultację

Zobacz więcej wieczorowych inspiracji dla zgaszonej jesieni

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… bez względu na typ urody w niektórych wypadkach mężczyznę obowiązuje strój czarno-biały? Już niedługo wpisy o tego rodzaju dress code.

 

No Comments

Post a Comment