Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Czysta zima wieczorowo

Czysta zima to typ urody, w którym dominują kontrasty. Czarne włosy kontrastują z intensywnymi niebieskimi, zielonymi lub fiołkowymi oczami i różaną cerą. Dlatego warto, aby wizerunek wieczorowy czystej zimy także te kontrasty zawierał.

Biżuteria czystej zimy

Czysta zima jest oczywiście chłodnym typem urody, więc podstawowym kruszcem jej biżuterii jest srebro. Może także używać platyny, oraz białego złota. Ciekawą opcją będzie w jej wypadku próba użycia złota różowego, które powinno ładnie harmonizować z cerą czystej zimy. Kamienie to szafiry, szmaragdy, ametysty, które podkreśla kolor oczu czystej zimy. Pięknie także zaprezentuje się w biżuterii z onyksami, granatami lub rubinami. No i oczywiście w brylantach, które są jak wiemy przyjaciółmi każdej kobiety.

Strój wieczorowy czystej zimy

Pani czysta zima w swoich wieczorowych stylizacjach powinna postawić na zdecydowane chłodne barwy oraz biel czerń i srebrzyste szarości. Suknie w kolorze kobaltowym, szmaragdowej zieleni, w odcieniach fuksji, maliny, fioletów dodadzą czystej zimie blasku. Klasyczna czarna suknia powinna na stałe zagościć w jej szafie. Znakomitym połączeniem kolorów w wieczorowej stylizacji czystej zimy będzie czerń z bielą i granatem. Sprawdzą się również połączenia czerni z czerwienią.

Pan czysta zima oczywiście znakomicie wygląda w smokingu i fraku czyli opcji czarno białej. Ale równie pięknie będzie mu w garniturze w kolorze głębokiego granatu lub grafitowej szarości. Oczywiście na luźniejsze wyjścia podobnie jak wizerunku Pani czystej zimy może pokusić się o czerwoną lub kobaltową marynarkę. Stylizacje warto wykończyć dodatkami w kolorach z palety czystej zimy.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i PanówPaniom polecam także swoje usługi brafitterskie oraz taping biustu. Zachwyć swoją kreacją.

Umów się na konsultację

Zobacz więcej wieczorowych inspiracji dla czystej zimy

Czy wiesz, że…
… buty wieczorowe, zarówno damskie, jak i męskie bardzo często różnią się od tych używanych w codziennych stylizacjach. Panowie mogą, a czasami powinni włożyć lakierki wsuwane lub wiązane, a Panie użyć zdobionych lub brokatowych delikatnych czółenek, szpilek lub sandałków. Najważniejsze, aby buty pasowały do całości. Codzienne buty także mogą się w wizerunku wieczorowym sprawdzić.

No Comments

Post a Comment