Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Ciemna zima wieczorowo

Ciemna zima to najbardziej wyrazisty typ urody z wszystkich chłodnych. Ja utożsamiam ją z zimową nocą, a szczególnie z zorzą polarną na zimowym nocnym niebie. W jej palecie dominują ciemne nasycone barwy, a co za tym idzie jej wieczorowy wizerunek jest bardzo ciekawy.

Biżuteria ciemnej zimy

Wszystkie typy chłodne, a więc lata i zimy kocha srebrna oprawa biżuterii. Srebro to, w przypadku ciemnej zimy może być ciemne oksydowane, ale i to w jaśniejszych odcieniach będzie wyglądać na niej świetnie. Ciemna zima odnajdzie się również w białym złocie i platynie. W tej oprawie pięknie prezentować się będą kamienie granatu, szafirów, rubinów, szmaragdów, ametystów oraz ciemnych hematytów, które dla ciemnej zimy są wymarzonymi. Ale ciemna zima przy swoim kolorycie cery także znakomicie wygląda w złotej oprawie, więc ma ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o wybór biżuterii.

Strój wieczorowy ciemnej zimy

Pani ciemna zima w swoim stroju wieczorowym może postawić na ciemne głębokie barwy, które tylko podkreślą jej egzotyczną urodę. Suknie w każdym odcieniu czerwieni od malinowego po ciemne odcienie bordowego, szmaragdowej zieleni, kobaltowego, oraz głębokich fioletów to kolory dla niej idealne. Pani ciemna zima pięknie wygląda w kolorach neutralnych czyli bieli, czerni oraz odcieniach szarości. Ale podobnie jak z biżuterią może pokusić się o złote elementy wieczorowych stylizacji.

Pan ciemna zima powinien oczywiście w wieczorowej szafie mieć klasyczny czarny garnitur lub smoking, noszony z białą koszulą i czarną muszką lub krawatem czyli black tie dress code. Ale oprócz tego może wybierać wśród wielu innych propozycji. Garnitur w kolorze głębokiego granatu, fioletu oraz grafitowej szarości sprawdzą się w jego szafie znakomicie. Aby zaszaleć może pokusić się o kolorowe marynarki smokingowe lub zwykłe w kolorach czerwieni, zieleni, szafiru czy srebra. Podobnie jak Pani może włączyć do swojej szafy złote akcenty. Wszelkie dodatki powinny współgrać ze strojem i najlepiej, aby miały kolory z palety ciemnej zimy.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i PanówPaniom polecam także swoje usługi brafitterskie oraz taping biustu. Zachwyć swoją kreacją.

Umów się na konsultację

Zobacz więcej wieczorowych inspiracji dla ciemnej zimy

Czy wiesz, że…
… w wizerunku wieczorowym bardzo przydaje się kamizelka? Wtedy mężczyzna może do tańca zdjąć marynarkę. Poza tym kamizelka uszyta z nietuzinkowej tkaniny może być ciekawym uzupełnieniem wizerunku zarówno Pana jak i Pani, gdy zestawi ją z wieczorową spódnicą lub spodniami.

No Comments

Post a Comment