Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Jasne lato wieczorowo

Jasne lato to najdelikatniejszy z chłodnych typów urody, a w jego palecie kolorów dominują jasne chłodne pastele. Jak zatem zbudować wieczorowy wizerunek jasnego lata, aby ciemne wieczorowe barwy nie przytłoczyły jego urody?

Biżuteria jasnego lata

Jasne lato powinno wybierać biżuterię srebrną i w oprawie srebra, które pięknie będzie współgrać z jego karnacją i urodą. Najlepiej, aby było to srebro jasne. Oczywiście znakomicie sprawdzi się także białe złoto i platyna.  Kamienie, które do urody jasnego lata pasują to cytryn, kryształ górski, szafir, ametyst, akwamaryn. Generalnie kolory w biżuterii powinny być wybierane w oparciu o paletę kolorów jasnego lata, wtedy mamy pewność, że będą twarzowe i pozostaną z twarzą jasnego lata w harmonii.

Strój wieczorowy jasnego lata

U jasnego lata w stroju wieczorowym sprawdzą się chłodne i neutralne barwy. Czerń sukni może być zbyt przytłaczająca, ale odsunięta od twarzy poprzez dekolt i połączona z biżuterią stworzy ciekawą stylizację. U Pani jasnego lata pięknie sprawdzą się wszelkie odcienie szarości od srebrzystej, aż po głęboki grafit, lawendowe fiolety, szafiry i błękity oraz chłodna malinowa czerwień. Znakomita będzie także fuksja i inne odcienie chłodnych różów.

Pan jasne lato pięknie będzie wyglądać w śnieżnobiałej koszuli, także gdy jej biel podbarwiona będzie chłodnym błękitem lub fioletem. Kolory wieczorowego garnituru dla Pana jasnego lata to grafit głęboki granat, bordowy, fioletowy, a z kolorów lżejszych srebrzystoszary, biały i niebieski. Pan jasne lato pięknie będzie prezentował się we fraku i smokingu, szczególnie jeśli jako dodatek użyje muszki białej do fraka, a do smokingu oprócz czarnej w twarzowych kolorach ze swojej palety.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i PanówPaniom polecam także swoje usługi brafitterskie oraz taping biustu. Zachwyć swoją kreacją.

Umów się na konsultację

Zobacz więcej wieczorowych inspiracji dla jasnego lata

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że…
… nie wszystkie wieczorne imprezy wymagają ciemnych kolorów stroju. Strój na letnie wieczorne przyjęcia czy wesela znakomicie sprawdzi się w lekkich i jasnych barwach, ale powinien cechować się elegancją odpowiednią do rangi wydarzenia.

No Comments

Post a Comment