Szybki kontakt
Aleksandra Świąder
Aleksandra Świąder
Profesjonalny stylista ubioru
Organizator imprez ze specjalnością
Konsultant Ślubny
Brafitterka

Tel. 796 133 216
e-mail: info.lexadesign@gmail.com

Blog

Chłodne lato wieczorowo

Chłodne lato jak mówi jego nazwa, powinno otaczać swoją twarz wyłącznie chłodnymi barwami. Dotyczy to każdej sfery jego wizerunku, o czym możesz przeczytać tutaj. Zobaczmy zatem jak chłodne barwy sprawdzą się w jego wieczorowej szafie.

Biżuteria chłodnego lata

Podobnie jak u jasnego lata, kruszcem chłodnego jest srebro, białe złoto lub platyna. Srebro niekoniecznie musi być jasne, świetnie sprawdzi się również oksydowane. Kamienie, które pięknie zgrają się z urodą chłodnego lata to szafiry, hematyty, rubiny, ametysty, szmaragdy, granaty i wszelkie inne w chłodnych barwach.

Strój wieczorowy chłodnego lata

Pani chłodne lato pięknie będzie wyglądać w sukniach koloru granatowego, lodowych błękitach, szafirach, fioletach, lawendowym i fuksji. Znakomicie sprawdzą się u niej również barwy neutralne poczynając od srebra i jasnej szarości, a na graficie i czerni kończąc. Chłodne lato nie powinno zapominać o czerwieni – cudownie jej będzie w sukni koloru dojrzałych malin. oraz w kolorze roku 2023 czyli Viva Magenta.

Pan chłodne lato podobnie jak jasne, powinien wkładać śnieżnobiałe koszule, które podkreślą jego urodę. Podbarwienia bieli błękitem i lila uwydatnią barwę jego oczu. Będzie on także znakomicie wyglądać w czarnym smokingu  i fraku. Jeśli chodzi o wieczorowe garnitury, to oprócz czerni, polecam grafit, głęboki chłodny granat, fiolet oraz bordo. Dodatki takie jak krawaty czy muszki i poszetki powinny współgrać z całością i zawierać kolory z palety chłodnego lata.

Jeżeli potrzebujesz porady i pomocy w skompletowaniu wieczorowego jaki innego stroju zapraszam na konsultację  z analizą kolorystyczną oraz sylwetki, a także na zakupy w wersji stacjonarnej lub online. Usługi dostępne są zarówno dla Pań jak i PanówPaniom polecam także swoje usługi brafitterskie oraz taping biustu. Zachwyć swoją kreacją.

Umów się na konsultację

Zobacz więcej wieczorowych inspiracji dla chłodnego lata

 

Czy wiesz, że…
… styl i długość sukni w niektórych wypadkach regulują sztywne ramy dress code? Już niedługo wpisy na ten temat.

No Comments

Post a Comment